Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes még egy 8 éves asztali...

Érdemes még egy 8 éves asztali géppel vacakolni, vagy cseréljem le inkább újra?

Figyelt kérdés

Van egy asztali gépem, ami kb 8 éves. A gépem teljesítményadatai: Processzor: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+, Memória (RAM)3,00 GB, Rendszer típusa 64 bites operációs rendszer, Összes merevlemez-méret 931 GB. Windows 7 op.rendszer van rajta. Decemberben leállt a gép, alaplapot kellet cserélni benne, használt lett bele téve, utána szinte tökéletesen működött. Windowst sem telepítettem újra. Úgy egy hónapja kezdett el vacakolni, le fagy, néha kis idő után elindul, valamikor egyáltalán nem reagál semmire, csak a kikapcsolás gombbal (kapcsoló) tudom kikapcsolni és újraindítani. Van amikor indításkor csinál egy "fájlrendszer vizsgálatot", csak úgy magától. Előfordult, hogy lefagyáskor otthagytam, kis idő után kikapcsolt és újraindult, ezt is magától. Volt, hogy csak úgy egyszerűen kikapcsolt. Már két oldaltól többet meg sem merek nyitni, mert a böngésző összeomlik, sorolhatnám még... Szóval sokat vacakol. Szerintetek egy Windows újratelepítés segítene rajta?

Lefuttattam egy Windows memóriatesztet is, nem talált hibát, vírus sincs a gépen.

Mit tanácsoltok, próbálgassam még rendbe rakni, vagy hagyjam a fenébe, és vegyek inkább egy újat?


2015. febr. 18. 16:24
 1/3 Cicuskaaa123 válasza:
Szia. Én a helyedben megpróbálnám újratelepíteni és ha utána sem működik, akkor vennék egy újat.
2015. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem is telepítsed újra esetleg tegyél rá win8-ast(simát).Nem ártana ha ki is fújatnád a port belöle.

Ha nem menne Win8-al akkor win7.

Ha akkor is akadozik fagy stb dobd ki.

2015. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, úgy teszek, aztán meglátom az eredményt.
2015. febr. 19. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!