Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows xp asztalon megjelenő...

Windows xp asztalon megjelenő képek?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogyan tudom beállítani a gépem úgy, hogy az asztalon lévő képek miniatűrbe jelenjenek meg és ne ikon formátumba? Úgy, hogy az asztalon kicsibe láthatóak legyen a fotók, ne csak a fájl típus ikonja legyen. Ezt hol és mire kell állítani?

2015. febr. 18. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz ez XP-n nem lehetséges (maximum valami buherálással, azaz valami külső programmal). Ahol lehetőséged van ezt beállítani, azok a következő operációs rendszerek:

- Windows Vista (itt jelent meg elsőként ez a lehetőség)

- Windows 7

- Windows 8/8.1

- Windows 10 (?)

2015. febr. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nézet -> miniatűrök

[link]

2015. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tabaki ***** válasza:

@16:12:

Kíváncsi volnék, ez hogyan válaszol a kérdésre.

2015. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
whops... kimaradt az asztalon szó, akkor semmi, bocsi, tényleg csak Vista óta lehet
2015. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Létezik ilyen külső program amit le lehet tölteni valahonnan? Nagyon sok képpel van dolgom napi szinten,amit a fényképező beszámozva ment el készítéskor, ezért nagyon hasznos lenne ha lehetne látni kicsiben. Van mikor a villámnézet 10+ másodpercet is eltölt mire megnyit egyet.
2015. febr. 18. 22:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Az asztalon nem szerencsés sok képet tárolni. Inkább tedd bele egy mappába és ott állítsd be a "Miniatűr" nézetet.


Igaz ez esetben nem lehet úgy "szét" pakolni, mint az asztalon. Viszont úgy emlékszem, hogy XP-be lehetőség volt beállítani, hogy az intézőben a mappákat tetszőlegesen arrébb lehessen helyezni. Pontosan nem tudom, hogy ez hol volt. Azt hiszem, hogy az intézőben az üres részen jobb kattintás és "Nézet" vagy "Rendezés" menüpont, aztán jobbra nyílik egy almenü és kell valami olyasminek lennie, hogy "egyéni rendezés", "automatikus rendezés" vagy ilyesmi (első esetben bepipálni, második esetnék meg kivenni kéne a pipát).

2015. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem neked és igen jól emlékeztem van ilyen az XP intézőben.


Kép: [link]


Jobb kattintás az üres részen és "Ikonrendezés szempontja":

- "Automatikus rendezés"-ből pipa ki

- "Ikonok igazítása" elé meg pipa be


Így, olyan mint ha az asztalon dolgoznál miniatűrökkel. Az ablakon belül oda helyezheted a miniatűrös 'ikonokat' ahová akarod. Tudom ez így lehet nem megoldás számodra, de én ennyit tudtam segíteni.

2015. febr. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. febr. 20. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!