Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csináltam egy blogot és más...

Csináltam egy blogot és más blogokat, ha nézek, ahogy belépek, zene szól! Én keresem, hogy, hogy kell zenét beállítani, de nem értem! Hogy kell? Ez az: irany-japan-go-to-japan. Webnode.hu/ Lehet ezen egyáltalán, , háttérzene''?

Figyelt kérdés

2015. febr. 17. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Hagyd a zenét. Nincs annál idegesítőbb, mikor egy megnyitott oldalon szól valami zene, főleg ha le se lehet állítani.

Én magamtól is szoktam zenét indítani, mikor internetezek, nem kell hogy szórakoztasson minden weboldal üzemeltetője.

2015. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De van akinek tetszik! Ha meg nem örül neki valaki, kikapcsolja a hangfalat, a fülest, amit használ! Szeretnék zenét beállítani! Nem véleményt kértem, hanem segítséget!
2015. febr. 17. 09:56
 3/6 Tengor ***** válasza:
97%

#1-nek igaza van. Az automatikus lejátszást tényleg kapcsold ki! Ne üldözd el a leendő látogatókat. Aki kíváncsi, hogy te mit ajánlasz az olvasáshoz, az majd elindítja.

Lejátszók pl:

[link]

2015. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Tudom hogy szeretnéd, de valóban ritka irritáló, amikor hallgatom a saját, általam szeretett, nem erőszakolt zenémet, és elkezd pömpögni valami a háttérben, ami kikapcsolhatatlan..
2015. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd, hogy a látogatóid nagy része rögtön eliszkoljon, akkor csak hajrá!

Majd pont a kedvedért fogom kapcsolgatni a hangfalat, és kikapcsolni azt, amit éppen hallgatok... ugye jól vagy?

Otthagyom az oldalad inkább, és vissza se megyek soha többé.

2015. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
pedig a véleményeket is meghallgathatnád. persze, ha neked nem számít, ha majd 10 emberből 8 amiatt ikszeli ki az oldalad örökre...
2015. febr. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!