Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem engedi a Facebook...

Miért nem engedi a Facebook megváltoztatni a nevem?

Figyelt kérdés
Diplomát szereztem, és be szeretném illeszteni a nevembe a "dr."-t, de ha megpróbálom, ezt a hibaüzenetet dobja ki: "The name contains too many periods." Ez azt jelenti, hogy túl sok tagból áll a nevem? Így a dr.-ral együtt lenne 4 tagú.
2015. febr. 16. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt írja, hogy túl sok PONT van benne. Hagyd le a pontot a végéről.
2015. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor meg ez a baja: "It looks like you're trying to include a title or symbol in your name. Please keep in mind that we require everyone to use their real full name on Facebook." Mitévő legyek? :((
2015. febr. 17. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy láthatóan titulust próbálsz beállítani magadnak. Ne feledd, hogy a fészbúkon megköveteljük, hogy mindenki a valós nevét használja.


Ergo nem hiszik el automatikusan, hogy jogosan írod be. Mit ír még ott? Dokumentummal kell igazolni?

2015. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt is írja a facebook, hogy


" Ne illeszd hozzá az alábbiakat a nevedhez:


- Szimbólum, szám, szokatlan nagybetűhasználat, ismétlődő karakterek vagy írásjel.


- Több nyelvből származó karakterek vegyesen.


- BÁRMIFÉLE CÍM (PL. SZAKMAI VAGY VALLÁSI CÍM)


- A második utónév helyén szó, kifejezés vagy becenév.


- Bántó vagy ráutaló szavak."


Amit nagybetűkkel kiemeltem, az lehet a releváns infó? Szakmai címnek tekinti a "dr"-t? Találtam még egy olyan hivatkozást, ahol felsorolják, milyen azonosító okmányokat fogadnak el, de az szerintem arra az időszakra vonatkozik, amikor a FB találomra kitiltotta az embereket a fiókjukból, és csak akkor léphettek be, ha igazolták a személyazonosságukat...

2015. febr. 20. 21:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként, ahogy beírom a FB-on a keresőbe, hogy "dr", olyan megoldásokat találok csak, mint pl. "dr-xy" vagy "xy (dr xy)", vagyis utóbbi illető becenévként megadta újra a nevét, most már a doktorral együtt.
2015. febr. 20. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!