Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Open dott tablet frissítés...

Open dott tablet frissítés után leállt, miért?

Figyelt kérdés
Éppen filmet akartam nézni a tabletemen, de berakott egy frissítései lehetőséget az Androidra. Nem mentem rá, lévén a moviecc-n voltam, féltem, hogy vírus lesz. A biztonság kedvéért kiléptem az oldalról, és frissítettem a tabletet a saját programjával (open update). Erre kikapcsolt, és most nem tudom bekapcsolni. Töltőn volt miközben rámentem a frissítésre. Mit tegyek?

2015. febr. 12. 21:36
 1/3 Komplikato ***** válasza:

Próbálj meg ITT segítséget kérni, hogy hogyan tudnál hozzá gyári romot leszedni és mivel lehetne azt visszaírni.

[link]

Van neki saját topikja is, ahol a mindennapos dolgokról csevegnek, és ott mástól is láttam, hogy a frissítés után nem ment neki.

2015. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 THK válasza:

Típushiba sajnos... vidd vissza, mást nem tehetsz!

(és még a TESCO-ban próbáld frissíteni a cserepéldányt, az ottani wifin. Rengeteg ilyen hibás készülék van, ezért érdemes még helyben kiszűrni)

2015. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A terméket visszavittem, mivel vágódeszkának sem alkalmas. Nagyon nem tudom ajánlani senkinek!
2015. máj. 23. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!