Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen jó mmorpg játékot...

Milyen jó mmorpg játékot tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
A háborúsakat nem igazán szeretem, próbáltam nézni pár játékot, de jobb lenne ha tapasztalat alapján javasolnátok. Előre is köszi. :)

2015. febr. 12. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

metin2 (hivatalos, de kereshetsz olyat is ami nem hivatalos), miért? mert több évet el szórakoztam vele

persze most már másak az igények + elégé "elavult"


sokan mondják hogy rossz, de másnak más tetszik


lehet többet is tudnék mondani, csak nem vagyok benne biztos hogy az az :D

2015. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:
Így konkrétan nem ismerek egyetlen MMO-t sem amibe ne lenne harc. Mondjuk azt megteheted, hogy pl. elmész Aion-t játszani és harc helyett termesztéssel, bányászattal, eszközkészítéssel foglalkozol, de a játék elején a fejlődéshez akkor kell szörnyeket ölni, küldetéseket csinálni, másrészt később harc nélkül nem fogod tudni megvédeni az ellenséges játékosoktól a kertedet vagy árudat.
2015. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:
Ööö, nem Aiont, Archeage-et akartam írni. :D
2015. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj, háborús alatt azt értettem, hogy ilyen tankos, világháború szerű játékokkal nem játszok. Inkább a metin2 féle játékokra gondoltam.
2015. febr. 12. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!