Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez igaz? Ez rosszat tesz az...

Ez igaz? Ez rosszat tesz az akksinak notebooknál?

Figyelt kérdés

Tegnap mondta egy ismerősöm, hogy a notebookot akksiról lehet használni csak akkor szabad bedugni tölteni, ha lemerül. Én mindig úgy használom itthon illetve olyan helyeken ahol van konnektor, hogy bedugom és akksiról csak akkor megy ha erre nincs lehetőségem, pl.: buszon, buszmegállóban, stb.


Ez szerinte nem tesz jót az akksinak... sztem meg az nem, ha állandóan lemerítik. Melyik álláspont a helyes?



2015. febr. 8. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor jó a feltöltöd majd lemeríted és így tovább...

Ha a gépet használod aksival az rövidíti az élettertamát, én is géppel használtam az akksit most aksiról 30 percig se bírja.

2015. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egyátalán nem tesz rosszat neki.


[link]

2015. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4 éve használom aksival hálózatról ( havi egyszeri lemerítéssel) és másfél órát bír.
2015. febr. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!