Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gép bekapcsolás után lefagy!...

A gép bekapcsolás után lefagy! (? )

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom a gépet az ikonok fele nem töltődik be (fehér marad), ez után a gép csak tölt, de nem reagál semmire. Reggel kiszedtem a ramokat és visszaraktam, ez után a gép bekapcsolt, de nem csinált semmit (fekete monitor, nem töltött). Ezek után utánanéztem és másoknak azt javasolták, hogy szedjék szét, hogy csak az alaplap, táp, proci, ram maradjon, amit én is megcsináltam, betöltött, nem fagyott. Ezután visszaraktam mindent a helyére, és jó lett, de a 2Gb ram helyett csak 1Gb-ot jelzett, ezért újraindítottam. Újraindítás után ismét beadta a kezdőképernyőt, de lefagyott megint ahogy az elején. Mi lehet a baj??
2015. febr. 8. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
egyik ram kuka
2015. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nekem is eszembe jutott, ezért úgy is megpróbáltam, hogy 1x az egyik utána meg a másik ram volt bent a gépben, de úgy is lefagyott.
2015. febr. 8. 15:27
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Merevlemeznek milyen az állapota? (kondíciója)

[link]

2015. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

Azt írja, hogy kiváló.

2015. febr. 8. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!