Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg akad az egér egy pár...

Meg akad az egér egy pár másodpercre, aztán újra jó. Miért?

Figyelt kérdés

Az egerem tegnap óta azt csinálja hogy meg akad pár másodpercre, aztán újra mozog mintha semmi se történt volna.


Steelseries Kinzu V2 Pro egerem van. Nem hinném hogy a kábel meg tört volna, mert ilyen cipőfűzős kábelje van. Nem tudom van-e összefüggés, de tegnap telepítettem fel a gépemre az egér driverét. Lehet valami köze ennek egymáshoz? Illetve van hogy egyáltalán nem csinálja, aztán néha el kezdi.



2015. febr. 7. 13:12
 1/7 anonim válasza:

Lehet hozzá köze. Sőt én biztosnak is tartom.

Töröld le a drivert és rakd fel újra (lehetőleg másikat ha találsz hozzá,frissebbet).

2015. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Legfrissebbet telepítettem fel a gyártó oldaláról. De letörlöm és meg lesem hogy csinálja-e úgy.
2015. febr. 7. 13:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Töröltem, újra raktam, ugyan ezt produkálja, már azon is gondolkodtam hogy a wint újra telepítem.
2015. febr. 7. 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:
-de hát sokkal okosabbak lennénk,ha azt írnád inkább meg,hogy egy kölcsönegérrel is megvan e ez a gondod,
2015. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van egy másik egerem is, teszteltem, azzal nem csinálja. Gondoltam hogy ezt is megosztom, de úgy döntöttem felesleges.


Mert ha ezzel az egérrel volna gond, akkor folyton csinálná. Mint mondtam a kábel nem lehet meg törve mert cipőfűzős.

2015. febr. 7. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:

" Van egy másik egerem is, teszteltem, azzal nem csinálja. "


-na végre,megvan mi a rossz,babbe a kukába azt a rossz egeret,azt kész.

2015. febr. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint mondtam ez egy SS Kinzu V2, nem egy olcsó egér, és nem is arról híres hogy csak úgy el romlana. Nem hinném hogy az egérrel volna gond, szerintem ez inkább szoftveres.
2015. febr. 8. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!