Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan jöjjek rá, hogy ki az...

Hogyan jöjjek rá, hogy ki az aki zaklat a facebookon?

Figyelt kérdés
Sziaztok. 4 eve , hogy ferjnel vagyok, van egy szepkislanyunk, boldogok vagyunk es osszinte hazasagban elunk. A minap a ferjemmel facebookoztunk amikor be jelolte egy jo csaj , majd kezdet neki irogatni, hogy szeretne egy ejszakat es szo szerint ki kezdet vele. Ha meg neztuk, a fenykepeket latszot hogy egy sztar fenykepe, amit vegul meg is kaptunk, hogy ki az. Fogott minket is a hujeseg , es a ferjem bele ment abba , hogy azt mondta, ok rendben legyen egy egy ejszaaka veled, kivancsi voltunk meddig megy el. Majd jott a fenyegeto szoveg amit mar vartunk, hogy akkor most kuldom a felesegednek at ,amiketbeszeltunk. Gondoltam nyert ugye van es mi ossze vesszunk vagy nem tudom mire volt jo ez az egesz, de mindvegig ott voltam kezdetektol a beszelgetesen, meg csak fel se mergelodtem. A lenyeg amit szeretnek , valaki jart mar igy,? hogyan tudjak ra jonni, hogy ki volt az aki kavarni akarta a szart, van 2 emeber akit el tudok kepzelni ki volt de nem foghatom rajuk amig semmi biztosat nem tudok. Szerintettek hogyan lehet ki deriteni, hogy valajoaban ki irogatott nekunk? Ne haragudjatok, hogy hosszura sikerult es helytelen az irasom. Nagyon meg koszonem a segito valaszokat.
2015. febr. 2. 09:01
 1/6 A kérdező kommentje:
...nagyon helytelenul irtam, rem meg ertitek amit akartam irni, ne haragudjatok, csak nagyon sietem.
2015. febr. 2. 09:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy sajna ez van :(
2015. febr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tovább kell vele dumálni, találkát megbeszélni, és ott kiderül, hogy ki az. Máshogy nem fog menni.
2015. febr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

# 3/3


gondolod?

2015. febr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy nem érdemes az ilyenekbe belefolyni.


2 éve élek boldog párkapcsolatban, minket is megtalálnak az efféle sz..rkeverő idióták. Én is kaptam már párkapcsolati ajánlatot is, egyéjszakás ajánlatot is, volt, aki a szeretőm akart lenni titokban, és volt olyan is, aki szimplán csak szét akart szedni minket, mindenféle hazugságot állítva. Barátnőm is számtalan hasonló üzenetet kap.

Én erre azt mondom, hogy egyszerűen nem kell vele foglalkozni. A kamuprofilokat eleve vissza se jelölöm. Arra nincs sok esély, hogy kiderítsd, ki áll mögötte, ha ő maga nem tesz olyat, amivel lebukna, akkor esélytelen. Az sem biztos, hogy azok közül valaki, akire te gondolsz.

De ismétlem, a leghatékonyabb módszer az, ha eleve esélyt sem adtok ezeknek a kamuidegeneknek beszélni. Nem kell visszajelölni, és nem kell beszélgetni vele.

2015. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos az fb-nek jelentve van némi esélyed, de elenyésző. Hogy a jövőben elkerüljétek az ilyet, arra pedig azt tudom javasolni, hogy a beállításaidnál állítsd be, hogy csak ismerősök küldhessenek neked üzenetet, és akit nem tudsz azonosítani, azt nos, egyszerűen nem igazolod vissza :)
2015. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!