Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Beszerelhetek ilyen videókárty...

Németlakos kérdése:

Beszerelhetek ilyen videókártyát a számítógépembe?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy Asus NVidia GTX 660 videókártyát csak nem tudom hogy be tudom e szerelni a számítógépembe. Azt tudom hogy az alaplaptól függ hogy milyen videükártyát tehetek be de azon belül nem tudom h mitől. Ezt el tudnátok nekem mondani? :)

És ebbe az alaplapba beszerelhetem?

[link]


Ez meg a videókártya amit szeretnék [link]


2015. jan. 23. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Bele megy...Bár az alaplap elég régi ezért a videókártyát se tudod majd rendesen kihasználni.
2015. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az alaplapnak nincs köze a vga kihasználásához de milyen processzor lesz mellette?
2015. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy intel core 2 duo processzor fut benne :)
2015. jan. 23. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy Core 2 Duo elég kevés hozzá. Táp is kell neki, nem túl bika, de azért ne legyen túl gagyi sem (140W TDP).

Nekem pont ilyen GTX660 karim van kb 2 hónapja van meg (gariba kaptam egy teljesen más kártya helyett). Nem olyan rossz, de legszívesebben eladnám (csak nem tudom mit vennék a helyére, hogy jól járjak és ne költsek sokat, így még kotlom rajta egy kicsit).

2015. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!