Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Winrar miatt nincs hely?!?

Winrar miatt nincs hely?!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Legutóbb próbáltam feltelepíteni a Sims 3-at,előtte kb 60-40GB volt C meghajtómon.Nem csomagoltam ki,és úgy kattintottam rá a telepítőre,furcsáltam mert kb 30-45 perc volt mire megnyitotta a winrarba a telepítőt.Később ránéztem a C meghajtóra és kb 1 GB helyem van most csak.

Miért van ez?és hogyan tudnék helyet felszabadítani ezután?



2015. jan. 23. 13:37
 1/7 anonim válasza:
A winrar nem tudja elindítani a telepítőt, először minden fájlt kicsomagol és utána kezdi csak el telepíteni. Ez a rossz abban ha valamit winrarosan szed le az ember... helyet foglal amikor leszedi, helyet foglal amikor kibontja, és helyet foglal amikor feltelepíti ;/
2015. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És akkor hogy tudnám ezt az elfoglalt helyet felszabadítani?Már a játékot feltelepítettem.

(Viszont vannak még kiegészítők,akkor azt először kicsomagoljam valahova?)

2015. jan. 23. 13:53
 3/7 belapus ***** válasza:

Úgy rémlik, mintha a program beállításaiban meg lehet adni, hogy melyik partícióra tegye az ideiglenes fájlokat.

Föltétel persze, hogy ne csak C meghajtód legyen.

2015. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom,már olvastam utána...

Csak,hogy most ezzel a kirekesztett hellyel lehet e valamit kezdeni?Így telepítés után

2015. jan. 23. 21:48
 5/7 anonim válasza:
Ha már feltelepítetted a játékot, törölheted a kicsomagolt fájljait. Kivéve ha az egy iso fájl amit mindig be kell majd olvastatni ha játszani akarsz vele.
2015. jan. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De a winrar hova csomagolja ki a fájlokat?C meghajtón milyen mappába?
2015. jan. 24. 09:30
 7/7 anonim válasza:

Ezt te adtad meg neki, hogy hová. Mindig megkérdezi.

Általában ugyan az a mappa neve mint a rar fájlnak,

ugyan abban a mappában ahol a rar fájlok vannak.

2015. jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!