Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiért telepítenek újra...

Nadavid kérdése:

Mennyiért telepítenek újra egy számítógépet?

Figyelt kérdés
Zalaegerszegen szeretném újratelepítettni, mert elcseszett windowsot tettem rá! segítség! ugye így olcsóbb, mint ha megveszem a windowst, ilyenekhez nem értek sajnos!

2015. jan. 22. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igy olcsobb, szerintem maximum 5ezer forintert megcsinaljak, de lehet hogy sokat mondtam.
2015. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem már ez is nagy segítség. Nagyon kivagyok ez miatt most.
2015. jan. 22. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában egy normális szakival a rendszer-telepítés (alap beállításokkal) 5E. Aztán emelkedhet az ár ha előtte mentéseket kell csinálni azokat visszaállítani, egyéb alkalmazásokat telepíteni beállítani, így már elérheti a 10-12E is. Ha mindezt hivatalosan számlával akkor majdnem a duplája (1500-3000/h). És ha hivatalos akkor még nincs aktiválva a windows.

Azért érdemes normális szakival csináltatni mer 1 garanciálisan csinálja, és nem kokányol, persze biztos találni ezrivel olyanokat is akik önjelölt informatikusok és egy tábla csokiért is megcsinálják, de az olyan is.

2015. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-még az előzőekből kimaradt


...1 garanciálisan csinálja...

2. ha segítségre van szükséged akkor rendelkezésre áll, és segít, persze nem mindig és mindent ingyen.


-Legalább is mi így dolgozunk

2015. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia ! Nagyon szívesen megcsinálom neked ingyen is, nem kell megvenned semmit. Ha gondolod írj üzenetet.
2015. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!