Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gmail-t használok és 2 hete...

Gmail-t használok és 2 hete nem működik a csevegő program, a levelezésnél nincsenek írásjelek. Mi lehet az oka? Kihez forduljak segítségért? Már frissíttettem, áramtalanítottam.

Figyelt kérdés

Elkezdi a Betöltést és utána félbeszakad és ezt írja ki: Internetkapcsolatában hiba történt, vagy a rendszergazda letiltotta a Gmail csevegőprogramot"

Nyomtatás


Ha a Csevegő ablaka az "Internetkapcsolatában hiba történt, vagy a rendszergazda letiltotta a Gmail csevegőprogramot" hibát jelzi, a hálózati rendszergazda vagy az internetszolgáltató a Gmail csevegési funkciójának letiltása mellett döntött. Ha megbizonyosodott arról, hogy a hálózat nem tiltja le a csevegést, először ellenőrizze, hogy megfelelő-e az internetkapcsolat, és frissítse a böngészőjét. Ha továbbra is nehézségei vannak, azokat okozhatja ütközés a számítógépen futó valamely programmal, a böngésző megtelt gyorsítótára vagy a Gmail szerverének átmeneti problémája.


2010. febr. 8. 08:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Két dolog okozhatja,vagy a Gmail a rossz,vagy a géped/vezetéked/modemed,stb.

A Gmailt naponta használom,jelentem az jó.A hiba nálatok lehet és ne vedd flegma kioktatásnak de azzal tudnád megszüntetni ha rendbe tennéd/tetetnéd a masinádat/netedet.

2010. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!