Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az édesapám balkezes és neki...

Az édesapám balkezes és neki szeretnék egeret venni. Látok fennt a neten kétkezes egeret. El tudja nekem valaki magyarázni, hogy hogyan lesz kétkezes, mikor a gombok és a görgő ugyanott van?

Figyelt kérdés
Megfordítható? Hogyan működik egy kétkezes egér, hogy apu is tudja használni
2010. febr. 7. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
windows-ban, fel lehet cserelni a bal-jobb gombot az egeren.
2010. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Olyankor szoktt 2 kezes lenni egy egér ha szimmetrikus, tehát nem ergonomikus kikepzesu, ami viszont sokkal kevesbe kenylemes mint egy direkte bal ill. jobb kezes egér, miért nem balkezes egeret veszel neki?
2010. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a balkezes egérnek nincs sok értelme,nekem 1 ezer éves egerem van és egyszerüen áthuzom a baloldalra ha én ülök a gépnél.Még a gombokat se cserélem ki egy ideje mert elfelejtem visszaállitani és a többiek agyf@szt kapnak:D
2010. febr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
annyi az értelme a balos egérnek, hogy az ergonómikusan van kialakítva, így kényelmesebb. a 2 oldalas az szimetrikus (kényelmetlenebb, de nem feltétlenül) de egyébként tökmind1, és igen, windóóózban köll átállítanyi balosra :D felcseréli a jöbb és bal kattot
2010. febr. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik nem ergonomikus az nem feltétlenül kényelmetlen!


Nekem egy Logitech V450 nano van, és nagyon kényelmes használni. Saját alkalmazása van amiben állítgatni lehet az egér különféle tulajdonságait - a gombok felcserélését is -, nem kell érte külön a vezérlőpultban túrkálni.


Ha apukádon kívül más is használná, és itt most elsősorban női családtagra gondolok, akkor van egy észrevételem:


Hosszú körmökkel vigyázni kell a gumírozott oldalú egerekkel, ugyanis a hosszú köröm kikoptathatja használat közben!

2010. febr. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Start --> Vezérlőpult --> Egér --> Elsődleges és másodlagos gomb felcserélése mellett pipa.
2010. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!