Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kék hibaüzenet win7 indítás...

Kék hibaüzenet win7 indítás után! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki:

[link]


Indítás javítását próbáltam, nem segített, többször is újraindítottam, az sem segített, kivettem az akkumlátort is, az sem. Lenovo B580-as típusú laptopról van szó, valamint windows 7 oprendszer.



2015. jan. 17. 12:36
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
2015. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Helyreállítást telepítőlemez segítségével próbáltad?
2015. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincs meg a telepítő lemezem.
2015. jan. 17. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt könnyen lehet hogy baszhatod, az a lényeg hogy nemtudja felmountolni(csatlakoztatni) a boot particiot, aka valoszinuleg serult.. megkene probalni megjavitani, bootolj be telepitolemezrol vagy BartPE rol es ott vannak ehhez cuccok amiket lehet cmdbol futtatni, es lehet megjavitjak a particiot.. de azis lehet hogy nem.. ujratelepites ha mar semmi nem megy
2015. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi a fene az a BartPE?
2015. jan. 17. 12:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak újratelepítés.Előfordul akkor is ha nem megfelelő op.rendszer van a gépeden(nem kontabilis a gépeddel.nézz utánna mit ajáll a gyártó).Vagy a bios beálítás is sokat csinál.
2015. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!