Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer E3-112 C4NE típusú...

Acer E3-112 C4NE típusú laptop görgője nem működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A fent említett laptopomon szeretném a görgetőt aktiválni valahogy. A gép teljesen új, rá lett telepítve minden, maga a tapipad egér funkciója jó, de a csúszka nem. Tudom, hogy synaptics ps2 kellene rá elvileg, de nem találtam olyat, ami jó lenne. Tehát letöltöttem már párat, de nem voltak kompatibilisek. Ha valaki ért hozzá, kisegítene egy linkkel, vagy tanáccsal, hogy mit tehetnék?

Köszönöm! :)



2015. jan. 17. 12:34
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Itt próbáltad? Persze a megfelelő oprendszert állítsd be:

[link]

2015. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, innen le lett töltve neki minden, a touchpad mappa is, ezért is lett jó az egér funkció. (mivel full üres volt a gép először az sem működött). Viszont a csuszka nem jó :(
2015. jan. 17. 15:28
 3/4 Lajos54 ***** válasza:
Pedig itt található a legfrisebb driver. Oprendszered 64 bites Windows 8.1 ?
2015. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen az, win8, 64bit.

Nem vagyok szakértő de a ps/2 kellene neki nem? Itt pedig csak a sima tauchpad van. Amúgy volt már hogy kiírta "synaptics eszköz nem található". Mármint ha épp egy ps/2-t akartam rátenni.

2015. jan. 17. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!