Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows kék halál sürgős?

Windows kék halál sürgős?

Figyelt kérdés
Üdv!Az lenne a gondom,hogy nemrég Debrecenbe kerültem egyetemre,és magammal hoztam az otthoni gépemet,viszont út közben valami baja lett és újra kellett tenni a windowst.A windows 7 mellett döntöttem.A telepítés után azt tapasztaltam,hogy hirtelen eltűnik a kép "az Ati Family driver nem válaszolt majd helyreállt". Ezek után feltelepítettem a Catalyst Control Centert,így a problémám megszűnt de helyette jött a következő még aggasztóbb.Ha pl be akarok jelentkezni facebookra,gmailra vagy bármi néha kék halált kap,ugyan ez elmondható ha pl facen képeket nézegetek vagy,googlen megnyitom a képek fület,vagy ha pl egy nagyon fontos word dokumentumon dolgozok órák óta.Azóta 3x tettem újra a windowst és mindig csak a catalyst telepítése után történnek ezek,előtte viszont kb 10mp jön az üzenet,hogy nem válaszolt majd helyreállt.A géppel eddig semmi bajom sem volt egy 2007es config arra amire nekem kéne tökéletes viszont tele van fontos adattal.A videokártya:amd radeon hd 2900 xt,igazából nem is sejtem mi lehet a baj,de jelenleg nem tudnék venni egy újat.Mit csinálhatnék?Előre is köszönöm

2015. jan. 13. 16:49
 1/9 tetro ***** válasza:
Lehet hibás szinte bármi, ráadásul úgy tünik nem is vagy hülye hozzá. Laptop a gép?
2015. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha csak nem volt bekapcsolva a gép utazás közben, akkor nem szoftveres gondja van, hanem hardveres, így az összes eddigi szoftveres bűvészkedésed semmit sem ért. Mi lenne ha legközelebb előbb kérdeznél, mint cselekednél?

Szedd szét a gépet, majd rakd össze, így helyén lesz az ami a szállítás közben elmozdult. Első körben elég csak a videókártyát kivenned, majd rendesen visszatenned a helyére.

2015. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első:Nem laptop,asztali gép.Második:Már szétszedtem többször is mert a ventinek baja volt de már jó mindent a helyére tettem,viszont itt szerintem a driverrel lehet valami,lehet a videokártya nem kompatibilis windows7-hez?
2015. jan. 13. 19:04
 4/9 anonim válasza:
tölts le másik AMD drivert (akár régebbit), havonta adnak ki egyet és nem mindig sikerül nekik jól programozni
2015. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj a videokártyámhoz sehol sem találok saját drivert mindenhol csak a Catalyst Controlt.Viszont ha azt felteszem rögtön telepíti a frissítéseket is.Szóval nem tudom mi lehet.....
2015. jan. 14. 12:47
 6/9 tetro ***** válasza:
Alkatrész teszt. Kezd a videokártyával. Próbáld ki másikkal müködi-e normálisan.
2015. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Net Framework fut a gépen?
2015. jan. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Net Framework tudtommal kell a Catalyst Control Center-nek.

Ha csak a ATI driver van felrakva, akkor megy nélküle is.

De ha frissít és letölti a Control Centert akkor behal! :-)

2015. jan. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem kell lennie rajta,mintha emlékeznék,hogy telepítette a catalist.
2015. jan. 18. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!