Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP Professional vagy...

Windows XP Professional vagy Windows XP Home Edition futna jobban, gyorsabban az alábbi gépen? (A többi lent olvasható)

Figyelt kérdés
Erre a gépre telepítenék: Pentium 3, 256 MB RAM, 1 GHz, NVIDIA GeForce TI 200. Melyik futna jobban, gyorsabban? Otthoni gépről van szó.
2010. febr. 6. 10:36
 1/4 czibles ***** válasza:
home-t még sosem használtam, de szerintem nincsen neki kisebb rendszerkövetelménye. én a professional-t raknám fel. még régebben hasonló gépen volt fenn nekem is és rendesen futott, nem volt vele baj (leszámítva a tipikus win hibákat).
2010. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

XP pro: vállalatoknak van tervezve, sokkal szélesebb hálózati támogatással


XP home: játékra van tervezve, proval ellentétben több grafikus gyorsítással

2010. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig home párti voltam eddig,szerintem gyorsabb.. :)
2010. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hintalow ***** válasza:

SEMMI különbség nincsen a home és a professional rendszerkövetelményei között, egy átlag felhasználó soha a büdös életbe nem fog különbséget észrevenni, bármelyiket is használja.

Ahogy fentebb már leírták, a professional elsősorben vállalati felhasználásra van, sokkal több hálózati lehetőség van benne, nagyobb rendszerek beállítására kezelésére van felkészítve.

Tehát ha nem akarsz 50+ gépből álló hálózatot csinálni, akkor mindegy hogy melyiket használod :)

2010. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!