Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wifi jelszo valtozas, jo ez igy?

Wifi jelszo valtozas, jo ez igy?

Figyelt kérdés
Tegnap megvaltoztattam a router jelszavat,mert ugy gondolom mas is hasznalta a kozelemben. Utana ujrainditottam az eszkozt,es leteszteltem hogy jo e. Mar nem csalakozott fel a telon sem a regivel. Gondolom igy jo. Kerdesem az lenne hogy ha valaki ravan csatlakozva akkor megszakadt neki a jel vagy majd csak akkor fog ha lejon rola es ujra nem tud majd felmenni? A routert kihuzzam es visszadugjam,vagy felesleges? Van meg teendo?Illetve azon a gepen amibe a netkabel megy azokon az ujat nem kell beallitani,csak azokat amik wifivel mennek?
2015. jan. 10. 11:39
 1/3 anonim válasza:
csak egy új wifi jelszót kell adni, lehetőleg wpa2-psk védelmet állits be és 8-10 karakter legyen a jelszó
2015. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel újraindítottad, így ledobott minden rácsatlakozott eszközt.

Visszacsatalakozni meg azért nem fognak tudni, mert ugye megváltoztattad a kulcsot (jelszót).

2015. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Elso: azt allitottam be igen es a jelszo is hosszu es bonyolult. :) masodik: akkor megnyugodtam vegre ha igy eleg es lemasztak vegre rola. :) csak dobalja oket nyugodtan :)
2015. jan. 10. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!