Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek erre a gépre...

Fütyicukor kérdése:

Szerintetek erre a gépre rakhatok win 7 64 bitest? Proci 4*3.8 ghz 8 mb cache,2*2gb ram dual chanel. Miben jobb a 64 bites? Most 32 bites van fenn de vmi nem jó akadnak letöltött filmek, youtube videok is.

Figyelt kérdés
Uj procim van,alaplap,ram.

2015. jan. 8. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
A 64 bites 4GB felett is tudja kezelni a ramot. Amúgy nem értem mire mész ennyi rammal ilyen p*icsafüst processzor mellett.
2015. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért ne mond már 4 magos,3.8 ghz-es vannak ennél szarabbak is...meg erre volt lovém nem mindenki milliomos mint te..
2015. jan. 8. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Félre olvastam a leírást, valamiért pentium 4-nek néztem. látszik este van már :D
2015. jan. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, erre már bőven érdemes fel rakni a 64 bites oprendszert. Mert ugye ahogy mondtam a 32-es max 4Gb-t kezel, és ebbe a VRAM is benne van, tehát ha még van egy 1GB VRAM-os vga-d, akkor a ramból csak 3GB-t látna 32 bitessel.
2015. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"akadnak letöltött filmek, youtube videok is"...ennek nem lenne szabad 32-ön sem így lennie. Egy újrahúzás után kiderül, hogy marad-e ez a jelenség. Azóta?
2015. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!