Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Torrent oldalról, ha töltünk...

Torrent oldalról, ha töltünk le, és nem tudjuk seedelni, mert mondjuk egy régi film amit senki sem tölt, akkor az tényleg ugy van, hogy 2 napig ha bennehagyjuk a kliensünkbe, akkor a rendszer visszatöltöttnek veszi?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A két napot keveslem de ha elolvasod az oldal szabályzatát mindenre fény derül.Ezért írták,hogy felvilágosítást kapjanak a felhasználok az oldal működéséről és szabályairól.Seed kötelezettség menü pontban biztos,hogy le írják a kötelező seed időt.
2010. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szabályzatban az szerepel,hogy a seed idő min. 7 nap,és hogy a tartozásokban látom hány napja seedelem. De én pont azt írom,hogy ha nem tudom seedelnei,mert nem tölti senki! Ez arra is vonatkozik? 7nap után kitörölhetem ezeket? Tartozásban nincs is benne.
2010. febr. 5. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan dolgokat tölts le a gépedre, amit sokan töltenek le (200+), mert valószínűleg a letöltés többszörösét tudod visszatölteni, így javíthatod az arányodat, jóllehet nagyon sok gigabájt számodra nem tetszetős tartalmú tárhelyet emészt fel. De hát nincs mit tenni, hogyha később is szeretnél alkalmi kincseket letölteni.


Minden torrentoldalt kizárólag a feltöltésed értékeli, de de az már nem, hogy miből töltötted vissza. (pl. a nálad meglevő ritka letöltéseidet belátható időn belül úgysem tudod 1:1 arányban visszatölteni 2-3 leecher esetén).

Nekem egy letöltés Seed idejét sem nézték zárt trackeren, külföldön sem.

2010. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!