Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki segitene? Megvettem...

Fütyicukor kérdése:

Valaki segitene? Megvettem feleslegesen az eredeti Gyűrűk ura harc középföldéért 2 cd-t. Ugyanis win 7 alatt bármit csinálok nem megy. Kompatibilitást is állitottam, xp módba, rendszergazdaként inditom sehogy nem megy. Ha xp lenne gépemen menne?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 11:08
 1/2 CspCsj ***** válasza:
100%

XP alatt valószínűleg nem jelentkezne a hiba. (de lenne más)

Azért sok helyen működik Win7 alatt is. Próbáld így, nem túl bonyolult:

"C:\Users\FELHASZNÁLÓNEVED\AppData\Roaming\My Battle for Middle-earth(tm) II Files" mappában hozz létre (ha még nincsen) egy OPTIONS.INI nevű fájlt és másold bele a következő sorokat:

AudioLOD = High

FlashTutorial = 0

HasSeenLogoMovies = yes

IdealStaticGameLOD = High

Resolution = 1024 768

StaticGameLOD = High

TimesInGame = 6


Mentsd el és próbáld indítani a játékot. (a fájl neve ne legyen más, pl. options.ini.txt)


Van sok videó is erről:

[link]

2015. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nem akarok belekotni, de a bfme 2-vel es a rise of the witch kinggel is lehet nem eredetin multizni , hamachi vagy tunggle kell hozza, haverokkal mar 3 eve ugy toljuk. Nalunk is volt sokfele hiba , en ugy oldottam meg hogy a haverom akinek mukodott mappajat atmasoltam az enyembe. Ha gondolod irj privit es leirom pontosan mit kell hova atmasolni:) Sokat szenvedtem ezzel a jatekkal , biztosan tudok segiteni. Bocs a helyesirasert telorol vagyok
2015. febr. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!