Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék venni de...

Laptopot szeretnék venni de nem igazán tudok találni jót jó áron,120ig szeretnék venni és legfőképpen játékokra használnám és videó nézésre. Hogy ha tudnátok linkelni vagy típust írni rá azt meg köszönném. Én nekem a Dellt mondták hogy jó ez igaz?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
120-ert nem fogsz jatekra alkalmas laptopot kapni, kulonosen nem Dell-t.
2014. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor mennyiért találnék és milyet? Cod4 körüli játékokra lenne
2014. dec. 29. 23:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Lenovo Z50-70 van 145-ért, de nem túl megbízható a garanciája. Igazán játékra 220-tól indulnak az Asus N550 vagy N551 gépek, azok a legolcsóbb játékos gépek.
2014. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2014. dec. 31. 17:27
 5/8 anonim válasza:
Ez hülyeség. 120 ezerért rengeteg jò laptop van. Nen értem hogy a sznoboknak mért csak a milliòs laptopok jòk.
2015. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oh értem és tudnál esetleg linkelni olyat mert én 182ért találtam eddig jót.
2015. jan. 15. 14:16
 7/8 anonim válasza:
[link] Itt rengeteg van.
2015. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Persze, hogy 120-ért rengeteg jó laptop van. Csak nem játszani...

A mai játékok, meg már az elmúlt 4-5 évben lévőkkel szenvednek azok a gépek, mert vagy a videókártya nem olyan, vagy a memória nincs meg, vagy a procija gyenge, vagy valami más.


Teszem azt, 120-ban egy Acer gép benne van, i3-as procival, 4 gb ram, INTEL HD4000 videókártya, 500 gb HDD.

Az én gépem is ilyen konfigurációs, egyedül a videókártyám más, de szenved egy settlers VII-tel, ami 2010-es (!!!) kiadású. Szenved a SIMS 3-mal is, ami 2099-es... És ezeknek nincs akkora igényük, mint a mai, vagy 1-2 éves játékoknak, ezt még hozzáteszem.


Ahhoz, hogy tudja használni azt a gépet játszani még évekig (mert gondolom nem 1 évre veszel laptopot, hanem többre), akkor igen, azok a nagyobb teljesítményű gépek, amik elbírják, sajnos bőven 120 felett kezdődnek.


Nekem videókártya, memória és proci a lényeg a tervezőszoftvereknél, de az enyémek, amik jók lennének, azok 300 körül indulnak. Persze, a 200-as is elviszi, de azt 2 év múlva kb. dobhatom ki, mert az akkoriakat már nem fogja bírni, és nem fog elmenni rajta.

Na ugyanez vonatkozik a játékos gépekre is...

2015. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!