Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem érzékeli a windows8 a...

Nem érzékeli a windows8 a touchpadet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy laptopot amin win8 van és azt mondták hogy az op.rendszer még nem érzékeli a touchpadet és hogy ez majd egy kis idő múlva helyre fog állni magától (egérrel működik) De ez mennyi ideig fog eltartani? Nem lehetne valahogy meggyorsítani a folyamatot, nem tudnék tenni valamit hogy működjön?
2014. dec. 28. 14:41
 1/5 T/Z ***** válasza:

Hallod, én visszavinném a laptopot, és rájuk borítanám az asztalt..


Ezt ugye te sem gondoltad komolyan, h ilyen létezik?



Egyébként a laptop gyártójának a weboldaláról a terméktámogatás témakörben le tudsz szedni a touch padhoz drviert.


Még arra tippelek, h azt gondolták, h a windows a frissítésekkel szed le hozzá drivert, ezek szerint ez nem jött be.


Semennyire se megy a touch pad? Mert azért működni szokott driver nélkül is, max. a görgetés nem megy rajta.

2014. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
letöltöttem a drivert de semmi
2014. dec. 28. 18:11
 3/5 CspCsj ***** válasza:
Több gyártónál az Fn+F6 gomb ki-bekapcsolja a touchpad-ot. (kis egér vagy touchpad ábra jelzi)
2014. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
próbáltam már, nem megy
2014. dec. 29. 00:37
 5/5 T/Z ***** válasza:
Laptop pontos típusa?
2014. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!