Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a hanggal a gépemen?

Mit kezdjek a hanggal a gépemen?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet: Alaplapba integrált hangkártyám van (Realteak HD Audio). Hosszú idő után tegnap kihúztam hátulról a fejhallgatóm, és bedugtam a hangfalam. Teljesen jó minden, gép kikapcs, egy nap múlva visszajövök, és semmi hang nem jön a fejhallgatómból. Már minden létező konfigurációs beállítást kipróbáltam, újraraktam a drivert... A hangfal szól rendesen, ha azt dugom be, a fejhallgatót ha tabletbe dugom ott működik, és ha egy másik fejhallgatót dugok a gépbe, az is működik, csak ez nem (ennek van mikrofonja is). Valami tipp, hogy mi a gond? Mert hogy a fülesnek semmi baja az biztos, valami softveres probléma van, de nem tudok rájönni, hogy micsoda.

2014. dec. 27. 20:53
 1/1 A kérdező kommentje:
Windows 7 Ultimate 64 bit
2014. dec. 27. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!