SlenderMan175 kérdése:
Miért van az, hogy a Battlefield 3 (Eredeti) közepes (Medium) grafikán kéne vinnie, de még Alacsony (Low) grafikán lassú az egész? Többi infó lent!
Figyelt kérdés
PC-m:
Processzor:Intel(R) Core(TM)2 6400 @ 2,13GHz 2,13GHz
Ram:5,00 GB (4,87 GB Használható)
Videókártya:Amd Radeon HD 5750 Formula
Operációs Rendszer:Windows 8 64 bit
#Battlefield 3 #hogy a Battlefield 3 (Eredeti) közepes (Medium) grafikán kéne vinnie #de még Alacsony (Low) grafikán lassú az egész? Többi infó lent! #Miért laggol a BF 3 #Miért laggol a Battlefield 3
2014. dec. 27. 18:33
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!