Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung S24D300 monitor Hz...

Samsung S24D300 monitor Hz (képfrissítés)?

Figyelt kérdés

Tegnap vettünk egy monitort, és az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e, vagyis szabad-e 60Hz-ről 75-re venni?

Csak azért kérdezem, mert az amd catalystba engedi, csak nem tudom, hogy célszerű-e, nem tesz-e kárt a monitorba.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. dec. 24. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kárt tenne benne, akkor nem állna fenn a lehetőség.
2014. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kárt nem tesz benne, de mint az AMD dolgok nagy része, így ez a program is elég buta. Nem tudom hogy hozta ki oda a 75Hz-et, mindenesetre ez egy viszonylag olcsóbb kategóriába tartozó monitor. Ezek többség 59-60Hz-en működik.

Ha ennél nagyobbra állítod, akkor vagy nem fogsz észlelni semmit, mert ha 'okos' a monitor visszaszabályozza magát alapértékre, ha pedig ez nem történne meg, akkor a kép helyét feketeség váltja fel, amit nem akarsz.


Szóval attól, hogy az a program kiírja, hogy 75Hz-et is tud, mert ő nagyon menő ettől, én még nem állítanám át 75Hz-re, mivel a monitor 60Hz-nél többre nem képes.

2014. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nem tudom hogy hozta ki oda a 75Hz-et"


Úgy, hogy nem natív felbontáson van, és akkor elérhető szokott lenni "kompatibilitási okokból". Inkább azt kéne kérdezni, hogy miért nem natív felbontáson van, nem a CCC-t szidni.

2014. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem samsung tv van

ami vga kábellel van a tvhez kötve

hiába állítod át 75hz-re, akkor azt fogja írni hogy nem támogatott

2014. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3: bocs, félreértettük egymást, én az AMD-t szidtam úgy ahogy van
2014. dec. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!