Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

15 éves lány vagyok és az egyik karácsonyi ajándékom 200.000Ft. Ebből laptopot szeretnék vásárolni. Tudnátok ajánlani valami jobb típust? Tanulásra és szórakozásra egyaránt használnám. És valószínű, hogy sokat szállátanám. Jó tanácsokat is szívesen fogadok! :)

Előre is köszönöm, és kellemes ünnepeket mindenkinek :3



2014. dec. 24. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen laptop kell? Mert ennyiből egy jobb asztali számítógép is kijönne (feltéve, hogy van monitorod). Ilyen árban (200k, vagy felette) tipikusan csak akkor szoktak notebookot ajánlani, ha nagyon fontos a mobilitás, pl kollégiumba laksz és hetente haza utazol, órákra beviszed, stb.


notebook:

[link]

[link]

2014. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 T/Z ***** válasza:

Mielőtt elköltesz 200ezer Ft-ot, előtte kérdezd meg egy szakmai oldalon is:

[link]


Az első hsz alapján majd válaszolnak.

2014. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Asztali gépem már van itthon, laptopot a hordozhatóság miatt szeretnék leginkább a koli miatt. Tavaly még volt gépterem, de idén nem mindig üzemel. Telóról meg nem lehet mindent hiába van mobilnetem, ezért is lenne jobb egy laptop :)
2014. dec. 29. 16:45
 4/5 T/Z ***** válasza:

Értem; a Prohardveren ismerik a választékot, az egy szakmi oldal, inkább fognak tudni segíteni ott.

Itt nem tudom kik válaszolgatnak (éppen senki), ez nem szakmai oldal, csak mindenki ír mindent; 200ezer Ft sok pénz, nehogy mellélőj valami drága, de lassú géppel.

2014. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Egy asus lett a befutó :)
2015. jan. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!