Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan hogy egy laptopra...

Van olyan hogy egy laptopra csak win 8 cat lehet telepíteni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2014. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lajos54 ***** válasza:
Találkoztam nemrég olyan új kiadású laptoppal (sajnos a márkájában nem vagyok biztos), amihez csak Win 8-ra vannak driverek. Tehát lehet ugyan telepíteni rá korábbi kiadású Windowst, csak éppen nem fog működni...
2014. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen őőhh ismerősöm akart rá win 7 et tenni mert az jobb game ra de nem ment rá most én probalom bootolni am laptopom : hp pavilion 17-e051sh
2014. dec. 20. 22:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem Hp laptop volt véletlen?
2014. dec. 20. 22:10
 5/8 Drone007 ***** válasza:

Ahogy Lajos is írta létezik ilyen, én is találkoztam már nem egyszer ezzel a problémával. Sajnos a te laptopod is ilyen. A HP oldalán egész egyszerűen csak win8-hoz való driverek vannak.

Meg lehet próbálni win7-et feltenni, de a driverek beszerzése hozzá elég kétséges lesz.

2014. dec. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom őőő enyémis 8 kompatibilis de rájöttem hogy lehet feltenni ráa win 7 et !
2014. dec. 22. 22:14
 7/8 A kérdező kommentje:
picit maceráns de műkszik azóta w7 64 bit van
2014. dec. 22. 22:14
 8/8 Lajos54 ***** válasza:
Az még nem lenne baj, ha Win8 kompatibilis, hiszen az csak azt jelenti: rendesen működik azzal is. A probléma ott kezdődik, hogy egyes új fejlesztésű készülékekhez egyszerűen nincs támogatás a korábbi verziókhoz. Most már csak az a kérdés: a gyártó "lefeküdt" a Microsoftnak, vagy egyszerűen csak úgy gondolják: fejlesszen mindenki rendszeresen. Ezért aztán (főképpen a HP termékeinél) akár ki is lehet dobni a régebbi, még hibátlanul működő szkennereket, nyomtatókat, mert a legtöbbhöz nincs már driver Win 7-re és Win 8-ra. Vegyen a dolgozó új kiegészítőket...
2014. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!