Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok írni nekem olyan...

Tudnátok írni nekem olyan gamer konfigot, ami kijön 85-90 ezerből?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 13:01
1 2
 11/13 levis56 ***** válasza:
9#/Az a CPU kihajt egy R 9 270X-t is.
2014. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát én nem mondanám, hogy megfelelően kihajtja, inkább mondjuk hogy elviszi :)

Egyébként nem fikázlak, csak belejavítottam... na jó fikáztalak, bocs :)


btw. a WD is hűvős, csak én a hiba %-ot néztem, mert a Toshibánál nagyobb a hiba%.

Amúgy azon gondolkodtam, hogy egy AMD AM3+, vagy inkább egy FM2+ fele kellett volna venni az irányt, mert intelben a Gamer gépnél a jó proci a Core i5-4460-nál kezdődik és akkor már Gamer gép, csak ugye a keret az, ami gátat szab neki. Meg azon gondolkodtam, hogy VGA-ból elég lenne egy 20-assal gyengébb is még a mai játékokra, bár előre is kell tervezni, viszont akkor már jó proci is kell.

Max akkor marad ez egy stabilabb táppal és később vesz bele egy jobb processzort, vagy elindulunk AMD fele.

2014. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 levis56 ***** válasza:
Elötte írtam egy FM 2+ konfigot Kaveri APU annak a GPU-ja R7,azt akár CrosFire is lehet használni egy R7 250 integráltal.
2014. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!