Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a gépem egyszerü...

Mit tegyek ha a gépem egyszerüen lassú?

Figyelt kérdés
Már egy fél hónapja biztos volt hogy a gépem esténként 19:00-kor mindíg lelassult (internet és progrmok másik gépen mely ugyan azon a hálózaton volt ment szépen mint a kisangyal). Elvittem anyukámnak a kollégájához aki informatikus azzal a hittel hogy újrarakja a gépet (mer még mikor lenyomok egy billentyűt akkor a kurzor eltünik egy kis időre és visszajön) de csak a nod 32-t rakta rá (eredeti) amivel 72 vírust talált (le is törölte) és mikor hazahoztam akkor bekapcsolom egy órán át minden jó és utána belassul az egész (kattintok 1-et és fél perc után reagál, ablakok is késve ugranak elő, stb) a vírusírtón minimum 4 teljes vizsgálatot végeztem de nem mutatott semmit. Mit tudnék csinálni most vele? Rakjam újra vagy töröljem le a vírusírtót?

2014. dec. 20. 12:29
 1/8 levis56 ***** válasza:

Csinálj egy töredezettség mentesítést és rendszer karbantartást.

[link]

2014. dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Backup, format, (re)install, ghost.
2014. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csináltam egy rendszer karbantartást és egy töredezettség mentesítést. De rájöttem hogy ha sokáig hagyom úgy hogy nem csinál semmit akkor lassul be. Szerintetek állítsam be azt hogy x idő múlva alvó állapotba tegye magát?
2014. dec. 20. 14:47
 4/8 levis56 ***** válasza:
Futtass le egy Malwarebytes Anti-Malware programot.
2014. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A futtatás menne csak a letöltés és a vizsgálat nem mert akkor kezd belassulni az egész és kattintani se tudsz normálisan. De a nod32 is tudja ugyan azt ellenőrizni nem?
2014. dec. 20. 16:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Most nézem hogy másnak is ez volt a problémája a nod32 vel és azt írják hogy a feladatkezelőbe kell valamit kivenni mert a vírus bepakolta azokat oda. Szerinted lehetséges?
2014. dec. 20. 16:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Igaza volt nekem is ugyan az a problémám. Valaki tudja hogy kellene "orvosolni"?
2014. dec. 20. 16:59
 8/8 levis56 ***** válasza:
A NOD 32 vírusírtó,a Malwarebytes kémprogramkereső,a kettő nem ugyan az ha van vírus a rendszerben bárhol az kiszedi. Pont azért lassul be a gép mert fogja a vírus,ha másképp nem boldogulsz rakd újra az op rendszert de ezután legyen fenn a két program a gépeden a hasonlók elkerülése végett.
2014. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!