Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 ultimate 64bit...

Windows 7 ultimate 64bit magyar probléma alább?

Figyelt kérdés

Windows 7 semelyik verzioja nem hajlandó telepitő lemez nélkül indulni

se a

Tiny tudom hogy a buherált szar de az eredeti sem hajlandó indulni

ugy hogy egyiksem jobb másiknál akkor lenne jo ha hajlandó lenne indulni mit csinaljak elöre köszek a válaszokat



2014. dec. 20. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
HDD-d tökéletes?
2014. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked hogy szokásod feltelepíteni a rendszert, de a 2 módszer közül egyikhez se kell lemez csak addig, amíg feltelepül. Nincs is ilyen hiba generálva a hivatalos windows telepítőbe, hogy a folytatáshoz helyezze be a lemezt :D Nem tudom te honnan kapartad össze azt a windowst.
2014. dec. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha HDD rossz lenne akkor vagy nem müködne vagy egész mást csinalna új vinyó régebben új vinyóra rá ütüttek kalapácssal 2 nyekkent és azota jó nem akarta olvasni a lemezt

Windows az meg eredeti eredeti hamisitvány XD mert az bolti

2014. dec. 20. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó azért, hogy te okosabbnak hiszed magad. Na nem baj, nem kell elfogadni más tanácsát, ha úgy érzed jobban tudod.


Vagy windows probléma, vagy HDD. Kár ezen tovább lovagolni.

2014. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ha be irtam nek ia gyári serialt és nem fogadta el akkor hogyan lehet eredeti vé tenni aktiválás

hasonloképpen mint windows xp nél lehetséges ??

2014. dec. 24. 00:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!