Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel jobb az eredeti Counter-...

Mivel jobb az eredeti Counter-Strike?

Figyelt kérdés

mit takar az, hogy valaki Steam-es (hogy eredetivel játszik?)

Mi az, hogy "ns"???

Ha egyszer megveszem a CD-kulcsot, majd idővel újratelepítem, akkor új CD-Key kell hozzá, azaz meg kell venni újra??



2014. dec. 17. 23:11
1 2
 1/14 soccerway ***** válasza:
60%
Eredeti játékkal tudsz játszani neten, non-steamossal meg nem, vagy csak valami tört szerveren ha van még.
2014. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
van(nak) még, mert tudok neten játszani. értem, akkor több szerveren tudok majd játszani, így van?
2014. dec. 17. 23:26
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszöntem!
2014. dec. 17. 23:28
 4/14 soccerway ***** válasza:
szerintem ennyi a lényege.
2014. dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Steamesnél ha megveszed akkor újratelepítésnél nem kell új cdkulcs mert a steam eltárolja a tiédet és ha újratelepíted a steam automatán beírja a te cdkulcsodat ami örökre a tiéd vagy legalább addig amíg van Steam. Több szerver van lehet jelenteni a csalókat biztonságosabb.
2014. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényege, hogy több szerveren tudsz játszani, hanem hogy olyan szervereken, amiken eredeti VAC fut, azaz minden csaló a tényleges örökös kitiltást és a pénze elvesztését kockáztatja. Mindezt zéró tolerancia mellett. Ebből egyenesen következik, hogy sokkal tisztább a játék.


Maga technikai rész úgy működik, hogy van egy steam fiókod, amibe bekerül a játék, amikor megveszed/aktiválod. Onnantól kezdve abba a fiókba bejelentkezve tetszőleges számban és bármilyen gépen, bármikor feltelepítheted. Akár 10000 gépre is, csak annyi a korlátozás, hogy egyszerre egy példányt futtathatsz természetesen.


Még előny, hogy az egyetlen vásárlás során megkapod a windows, linux és mac verziót is, azaz tényleg azon a gépen játszol, amelyiken csak akarsz.


Egyébként holnap este kezdődik a nagy karácsonyi vásár, ilyenkor a CS 1-2 euró szokott lenni, szinte ingyen van.

2014. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönet!
2014. dec. 17. 23:56
 8/14 anonim ***** válasza:
az a baj a nagy leárazásokkal hogy a sok élettelen pro megveszi megint, csakhogy ne legyen rankja, és azon élvezkedik hogy mekkora istencsászár a sok noob között... egyébként cs go nem tudom van e törtön, de eredetin lehet hozzá skineket szerezni, meg cserélgetni, stbstb
2014. dec. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"élettelen pro" :DD ..ez tetszik....de nem értem, hogy "ne legyen rankja" ??

A CS:GO-t leszedtem tört verzióba, de nem találtam szervert(nem próbálkoztam sokáig).

2014. dec. 18. 11:24
 10/14 anonim ***** válasza:
39%

hát ha megvan a játék eredetiben, steamen, akkor ha competitive matcheket játszol és nem casual matcheket, akkor pár meccs után besorol egy rankba, és olyan szintű játékosokkal próbál összedobni. pl én silver elite vagyok, elég fos rang, lazán összedob olyanok élettelen prókkal akiknél ha megnézem a steam profiljukat, látom, kemény ez az egy játék van meg nekik, van benne 10 óra játékidő, és szarrá aláz. pedig szerintem nem vagyok annyira borzalmasan szar, de na, ezeket az embereket gyűlölöm. van egy leárazás, 2-3 euróért megkapod a játékot, és máris ezer ilyen nyom.orékkal találkozhatsz. itt egy kép a rangokról: [link]

az ilyen seg..gfejeket akiket meg említettem, smurföknek hívják. ha gondolod keress rá. ezektől függetlenül én ajánlom a játékot, mert jó, de nagy leárazásuk után beletudsz futni ilyen alakokba...

2014. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!