Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows és backtrack 5r3...

Windows és backtrack 5r3 egyszerre lehetséges egy gépen? (4 partricíó van ha fontos)

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, bár a régebbi verziónál volt valami gond a Backtrack boot loaderével, de gondolom már javították. Na meg ugye célszerü a Linux-ot feltenni utoljára, mert a Windows nem mindig látja a Linux-ot, leglább is úgy vettem észre.
2014. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha már megvan a windows és feltelepítem pendriveról a BT5-öt akkor megkérdezi hogy melyik partrícióra telepítse vagy valami mást kéne csinálni?
2014. dec. 17. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor rakd egy másikra a meglévő rendszered mellé, ahogy általában szoktad.
2014. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem automatikusan a pendrivera akarja rakni mert azt irja nincsen partrició. tehát nem lehett kiválasztani! meg a pendrivenak a neve van a kiválasztásnál csak. nem lehett ezt valahogy át állítani?
2014. dec. 17. 16:45
 5/6 tabaki ***** válasza:

OFF

partíció

ON

2014. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nade most akkor nem látja a merevlemezt, illetve a partíciókat??
2014. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!