Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Internetről letöltöttem egy...

Internetről letöltöttem egy AVI típusú fájlt. El akarom indítani de ez az ablak jön elő: C++ Runtime Error. Codec vagy Rendszer hiba?

Figyelt kérdés

Különböző lejátszókkal is próbáltam elindítani, de nem sikerült. Letöröltem a Codec -et és újraindítottam a gépemet. Akkor a hang tökéletesen hallatszott. De természetesen kép nem volt a Codec hiány miatt. Ekkor arra gondoltam lehet a codecpack a ludas. Megpróbáltam K-lite, XP, ACE MEGA Codec pack -al. De ugyanazt az ablakot kaptam mindig. Utána megint letöltöttem a fájlt más böngészővel is de nem sikerült elindítani. Mi okozza ezt a problémát és miért nem tudom lejátszani?


A helyesírási hibákért utólag elnézést kérek.


2008. aug. 17. 16:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Utólag a fájl sokaknál elindul hiba mentesen!
2008. aug. 17. 16:52
 2/4 anonim ***** válasza:

1: codec hiba

2: altalaban nem egeszseges egymas utan codec packozni halomra.

3: ha meg mindig meg szeretned nezni kmplayer (sajat belso codecjei vannak, nem telepit semmi rondasagot): [link]

ha ez sem viszi akkor eleg szomoru

4: ha serult a file, akkor VLC: [link]

2008. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem halomra tettem azért egyszerre csak egy codec pack volt a gépemen.
2008. aug. 17. 17:05
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a KMPlayer hasznos volt. :)

Hálás vagyok neked. :)

2008. aug. 17. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!