Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tabletemnek elnyomdott a...

Tabletemnek elnyomdott a képernyője, mit tegyek? FONTOS!

Figyelt kérdés
Egyik éjszaka véletlenül a párnám alá raktam be, mikor reggel felkeltem egy folt volt a közepén... nem feketült el, csak abba a pontba világosabb, egyértelmű h elnyomódott..., mit tehetnék vele? esetleg bp. 17.kerbe szerviz? de sztem még van rá t-mobilos gari de ez már a 2. év sztem ha én csináltam hibát azt nem javítják, de úgy kéne elintézzem h apám ne tudjon róla mert megölne... az a legnagyobb gáz h a tesómnak akartam adni karácsonra... kb 10000 ből meglehetne csináltatni a közelben? 14/l csak értelmes válaszokat kérek!

2014. dec. 13. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Kijelzőcsere kell. Szerintem nincs mese, el kell mondanod. A kijelzőárak változóak, a 10 a legalja.
2014. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de hol van szerviz? nem nagyon találtam
2014. dec. 13. 20:55
 3/4 A kérdező kommentje:
de a tab 30-40000 közöztt volt, ha nagyon drága ink venni kéne egy másikat, bár nincs nagyon erre pénzem
2014. dec. 13. 20:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar nem számít fogta magát es eltűnt
2014. dec. 13. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!