Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy jó egeret,...

Ajánlanátok egy jó egeret, viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés
A mostani egereim mint tönkremennek 1-2 hónapon belül, igaz nem is költök rájuk 1-2 ezernél többet és most sem akarnék kb. 5 ezernél többet rákölteni. Tudtok ennyiért egy megbízható egeret?Főleg játékokra használnám.
2014. dec. 13. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz te az egerekkel? Kb. 4 éve vettem 800 Ft-ért egy egeret és semmi baja.
2014. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Parancsolj: [link]
2014. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-2 ezer?? És 1-2 hónap alatt? Nekem 16 év alatt ment tönkre összesen 3 egerem, abból kettő még a klasszikus golyós volt. Mióta optikai meg lézeres egerekk vannak, azóta rendeltetésszerű használat mellett szinte soha nem mennek tönkre. De még tesómnál, aki amikor csak szabadideje van, játszik, és ha veszít, nem kíméli a hardvert, még nála is legalább egy évig bírja egy egér. Pedig ő is csak kommersz A4tech egereket szokott venni, kb. 1500 forintért.
2014. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az A4tech egerem nekem is üzemel még mióta vettem már fél éve, de ez laptophoz való és nekem nagyon nem fekszik, csak kényszer miatt használom. Nem tudom én mindig kifogom az ilyen selejteket. Vagy az egyik gombja ragad be, vagy a görgető nem működik rendesen. Egyébként köszönöm a válaszokat :D
2014. dec. 14. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!