Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » AMD A-Series A10-5750M elsősor...

Hangtorzító kérdése:

AMD A-Series A10-5750M elsősorban játékra használnám mit mondtok jó lenne-e arra?

Figyelt kérdés
Bármilyen kiegészítő infó jöhet, bármi ami hasznos lehet. Ezt néztem ki magamnak: MSI GX60 Destroyer 3CC-418HU laptop mit tudnátok mondani róla? Ismétlem bármi jöhet.

2014. dec. 13. 01:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
El tudod magyarázni, hogy miért a videókártya számít a játékok játszásánál?
2014. dec. 13. 15:21
 12/16 anonim ***** válasza:
azért mert a videó kártya jeleníti meg a grafikát amire a processzor nem képes kivéve ha igp-s vagy apu-s "(prociba integrált vga )" de ezek sokszor ép hogy csak minimumnak megfelelnek . lehet a legerősebb i7 laptop cpu is a gépedben ha csak egy gyönge 64 bittes vga ficeg benne. laptopnál az a jó ha minél erősebb gpu-val van felszerelve illetve a proci legyen 4 magos . még annyit hozzá fűznék hogy amire képes egy 400-500 ezres laptop annál sokkal többre képes egy 200 ezres asztali pc.laptop nem játékra van ez csak olyasféle kényelem ami divattá vált nem létszükségletté.
2014. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi az infót :)


Én is szívesebben vennék asztalit de nem abilis mert tényleg sehova nem tudom tenni. Ezt nehéz lehet elképzelni de tényleg lehetetlen elhelyeznem.


Viszont azt mondod, hogy akkor a MSI GX60 Destroyer 3CC-418HU tényleg egy ütős laptop?

2014. dec. 13. 21:03
 14/16 anonim ***** válasza:
szerintem igen bár i7 es procival több kakaót nyújtana picit :D külföldön veszed?
2014. dec. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem, de most változott a terv ugyanis átvertek, szóval most ugyanilyet fogok beszerezni de annak nagyobb lesz a képernyője
2014. dec. 15. 17:25
 16/16 anonim ***** válasza:
mivel vertek át ?
2014. dec. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!