Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tölteni akarok a rapidshare.co...

Tölteni akarok a rapidshare.com-ról és ezt írja ki. (lent) Miért van ez?

Figyelt kérdés

[link]


Ui. Közbe nem töltök semmit.


2010. febr. 1. 17:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah, és úgy de. 10 óráig nem csinálja.
2010. febr. 1. 17:49
 2/6 anonim válasza:

A válasz egyszerű!

Az a lényeg hogy a RapidShare ingyenes felhasználóinak a Szervergépe le van terhelve.Próbálgassad...nekem is voltak/vannak ezzel gondjaim.

2010. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is utálom a rapidban. Minden szerver foglalt és csak regisztrált felhasználóknak van hely. (jókis marketing-stratégia, csak azt nem értem, hogy miért ide tölt fel a többség...)Reggel, délelőtt, vagy késő este kellene próbálkoznod, ha van rá lehetőséged.
2010. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze, délelőtt mindig jó.

Dehát iskolába is kell menni.

2010. febr. 1. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:

hajnalban, simán tudsz letölteni a Free verzióról is!

vagy használj letöltés vezérlőt, amit elindítasz, mielőtt elmégy a suliba, betöltve a link-eket, beállítod, hgy ha kész a letöltésekkel, kapcsolja ki a gépet. mire haza érsz le lesz töltve.

2010. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem használd konkrétan ezt: ;)

[link]

2010. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!