Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook-on hogy tudom az...

Facebook-on hogy tudom az oldalamat "Ellenőrzött oldallá" tenni? Hogy az a kék pipa megjelenjen a nevem mellett?

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni, de - hogy a kérdésre válaszoljak- van egy olyan sanda gyanúm, hogy sehogy. A hírességeknek, -legyen az akár magyar sztár, akár külföldi világsztár - vagyis azoknak, akiket milliók lájkolnak, ismernek, követnek, és a posztjaikat is százak, ezrek like-olják, azok egy idő után megkapják, de hogy mi alapján osztogatja a FB? Azt passzolom.


De amennyire tudom, ez nem egy sms-sel, vagy egyéb úton kifizethető szolgáltatás, és ki sem harcolható.

2014. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"A felhasználók hitelesítése meghívásos alapon működik majd, vagyis a Facebook ajánlja majd fel ezt a lehetőséget a sok feliratkozóval rendelkező felhasználóknak, akik ezek után egy személyes irat scannelt verzióját tudják feltölteni."
2014. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az első ember nagy butaságot válaszolt. Nem csak milliós kedvelt ember kaphatja meg a "pipát", azaz a hitelesítést. Nagyon sok felhasználónak pl. 1,007 like-ja van, mégis ott a pipa. Ha felmegyünk ilyen celebek oldalára, hogy Beyoncé, Kim Kardashian a kommenteknél szinte tuti, hogy minimum egy ilyen embert találunk. Magyarok között mrg nézzük mondjuk Berki Krisztiánt. Több ezer like-ja van mégsincs sehol egy pipa.
2015. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!