Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » BlackBerry Z10 vélemények?

BlackBerry Z10 vélemények?

Figyelt kérdés
Megtaláltam, tetszik, nagyon lement az ára... Miért? Tudja valaki? Érdemes megvenni?
2014. dec. 7. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Március óta használom, telekomnál vettem. Ki akartam törni az androidból, a windows teló szóba sem jöhet nàlam, az iPhone pedig egy túlàrazott és túlmisztifikàlt cucc nekem. Így lett BlackBerry z10 lte. Megéri, mert viszonylag egyedi (legalábbis nem ezt làtni minden kézben), minőségi teló, könnyen megszokható kezelés, még kényelmes méret és súly, ja és képes androidos alkalmazàsokat is futtatni. Az àr esés oka az, hogy kifutó készülék, vannak màr újabb BlackBerryk is, ettől függetlenül megéri az àràt, de persze ha jönnek majd az iOS fetisisztàk, ők majd biztos elmondjàk hogy milyen szutyok szerintük. De ne dőlj be, fele nem hogy kezébe nem fogta még, hanem még csak is látta soha, max olvasott vagy halott róla valahol... Ha infó kell, keress privátban, én tényleg BlackBerry z10 felhasznàló vagyok és segítek ha tudok.
2014. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Március óta használom, telekomnál vettem. Ki akartam törni az androidból, a windows teló szóba sem jöhet nàlam, az iPhone pedig egy túlàrazott és túlmisztifikàlt cucc nekem. Így lett BlackBerry z10 lte. Megéri, mert viszonylag egyedi (legalábbis nem ezt làtni minden kézben), minőségi teló, könnyen megszokható kezelés, még kényelmes méret és súly, ja és képes androidos alkalmazàsokat is futtatni. Az àr esés oka az, hogy kifutó készülék, vannak màr újabb BlackBerryk is, ettől függetlenül megéri az àràt, de persze ha jönnek majd az iOS fetisisztàk, ők majd biztos elmondjàk hogy milyen szutyok szerintük. De ne dőlj be, fele nem hogy kezébe nem fogta még, hanem még csak nem is látta soha, max olvasott vagy halott róla valahol... Ha infó kell, keress privátban, én tényleg BlackBerry z10 felhasznàló vagyok és segítek ha tudok.
2014. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!