Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Álnalános PnP képernyő? ASUS...

Álnalános PnP képernyő? ASUS x54C.

Figyelt kérdés
Újra telepítettem a gépet és szükségem van egy driverre. ASUS X54C számítógépről van szó, és gyári windows volt rajta ezelőtt. Emlékszem, hogy az Általános PnP képernyő alatt volt még telepítve egy driver az eszközkezelőbe. Egy saját ASUS driver, de nem tudom a nevét. Mit ajánlotok?

2014. dec. 4. 23:38
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Monitorhoz nem kell külön driver. A többi szükséges illesztőprogramot meg megtalálod az Asus oldalán.

[link]

2014. dec. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az általános PnP (Plug and Play) kijelző standard, minden gépen az alap grafikus driverrel az jelenik meg (sőt legtöbb laptopnál még a driver telepítés után is). A te laptopodban Intel HD3000-es grafikus gyorsító van, telepítsd a driverét az Intel oldaláról (Asus nem frissíti gyakran, főleg a régebbi modelleket), azzal működnie kell.
2014. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld. Akkor biztosan én néztem félre valamit.
2014. dec. 5. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!