Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan telepítsem a kelet...

Hogyan telepítsem a kelet ázsiai nyelveket?

Figyelt kérdés
Szeretném telepíteni a kelet ázsiai írásjeleket... de sajnos, hiába, nem tudom egyszerűen. A gond a következő: rámegyek a vezérlőpultra, kiválasztom a Dátum-idő, nyelvi és területi beállításokat, és a további nyelvek telepítését. Kiválasztom a kelet ázsiai nyelvek telepítését, és kéri a telepítő CD-t. Berakom, és kéri hogy fájlt válasszak ki....nem tudom mire menjek, mert rengeteg minden van ott, vagy esetleg a telepítő CD-vel van a gond? Ugyanis nekem Windows XP-m van, viszont a telepítő CD-n meg P8H61-MLX van írva, meg hogy Windows 7 ready. Szerintem Windows XP-hez Windows XP telepítő CD kéne nem? Próbáltam máshogy is. Megint rámentem a Dátum-idő, nyelvi és területi beállításokra, és a További nyelvek telepítésére, rámentem a részletekre, rákattintottam a hozzáadásra, ás ami megjelent ablak azon ki kell választani a nyelvet, de nincsen se koreai, se kínai se japán...

2014. dec. 2. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, Windows XP telepítő CD kéne.

Amit eddig a gépbe dugdostál, azon az alaplaphoz tartozó driverek vannak, arról a büdös életbe nem fogod elővarázsolni a kelet-ázsiai nyelveket - mivel nincsenek rajta.

2014. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hol szerezzek XP-hez? Eleve ezt adták a géphez...
2014. dec. 3. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem kaptál telepítő cd-t (és előre telepített operációs rendszerrel vetted a gépet), akkor nagy valószínűséggel egy külön partíción vannak a telepítőfájlok. Bővebben itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__1..


Ha nem találod meg, akkor fogod magad, és letöltöd torrentről :D

2014. dec. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a segitseget :)
2014. dec. 4. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!