Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Külön választja a Yahoo?

Darenrudi kérdése:

Külön választja a Yahoo?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ostobán hangzik a kérdésem, de már ez is megfordult a fejembe az egy hónapos válaszkésés következtében.


Szóval, amikor egy barátom levelet küld a yahoo-ról a freemail címemre, és én nem új üzenetbe kezdek, hanem az e-mailje mellett található "Válasz" opció révén küldöm el neki az üzenetem, akkor azt a beérkezett leveleken belül nem választja szét, nem helyezi külön fakkba a yahoo rendszere?


Előre is köszönöm! Én sajnos nem annyira értek hozzá, viszont amióta nem az " Új levélírása", hanem a "Válasz" opció révén küldtem neki egy emailt, azóta nem érkezett válasz, és hát ez is megfordult a fejemben.

Még egyszer köszönöm!



2014. dec. 1. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyben jeleníti meg, szerintem nagyon bénán (ezért én hétvégén ki is kapcsoltam inkább ezt az opciót).

Pont az zavart engem, hogy átláthatatlan (legalábbis számomra). Sokszor nem is a jó sorrendben nyitotta meg, amikor megnyitottam egy csoportot. (Szerintem mindig a legrégebbi olvasatlan levelet próbálja megnyitni, de úgy tűnik, nem mindig sikerül.)


Nekem egy levelezőlistánál fordulnak elő ilyen "levélcsoportok" általában. Máshol (pl. telefonon ugyanaz a fiók) elég jól meg tudták oldani mások, de a Yahoo szerintem elcseszte...


Visszatérve a problémádhoz: elképzelhető, hogy azért nem vette észre az e-mailedet, mert összevonta neki. De szerintem úgy is előre kerülne a listában...

2014. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!