Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék minél több...

Hogyan tudnék minél több Nézőt és Subbscribolót szerezni YouTubon?

Figyelt kérdés
Producer vagyok és elkezdtem felrakosgatni a vidieimet és jólenne ilyen 500 subscriber és sok néző...hogy növelhetném ezt?(már próbáltam a rengeteg tagot de semmire se jó...)
2010. jan. 30. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:

hát csak olyat néznek ami

1 érdemes

2 érdekli őket

3 ami sz*r azt a kutya se nézi

2010. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz mert azt nézik amit kiad nekik a kereső.
2010. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ milyen a style-od. ha sketch akkor legjobb ha angolul is elkészíted mert az én nézőimnek kb csak a fele magyar, az elején vmi mindenkit foglalkoztató témáról csnálj alkotást pl twilight paródia stb a "nagyok" is csinálnak ilyeneket. akk a 'still' kép ami látszik pl a keresésnél legyen vmi izgalmas pl: bikinis csaj stb mert sokan emiatt kattintanak egy videóra... akk próbálj vmi akciót összehozni, pl minden 100. subscribeoló kap egy pólót stb. ja meg nézd meg a youtube legtöbbet subscribolt felhasználóit és meríts tőlük :D pl smosh, nigahiga, smpfilms, kassemG stb.
2010. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Producer vagyok, de a helyesírás még nem megy, de azért angolul muszáj felvágnom. Subbscriboló, mi? Az előfizetők meg (velem együtt) menjenek a kurv@ anyjukba... persze, tag spam, az majd segít, LOL... és persze ezzel akarsz pénzt keresni, mi? Szállj magadba és menj el havat lapátolni, vazze.
2010. jan. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

01:38

1.nem szeretnék pémzt keresni YouTubon vele,hanem ebből szeretnék élni...

2.Azért nem használom az előfizető szót,mert Youtubon nem azt jelenti,mint a magyar fordítás...a subboló nem fizet nekem semmit csak látja ha felraktam egy uj vidit...

3. Szerintem ne üsdd bele olyan dolgokba az orrodat,amihez nem értesz...

4.mennyé te havat lapátolni,ha ilyen nagyra vagy magaddal!

2010. febr. 1. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!