Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wpa kód feltörésére tudtok...

Wpa kód feltörésére tudtok használható ötletet?

Figyelt kérdés

Egy wlant szeretnék feltörni wpa-val van védve.

Tud valaki egy megfelelő programot lehetőleg magyar leírással?


2010. jan. 30. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Beírod a jelszót, nem kell azt feltörni.

Kinek a routerét akarod felnyomni?

2010. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A tiedet xD

Neeem igazából nem tök mind1? :D

De ha valaki tudna valami használható választ akkor lécc írja meg

2010. jan. 31. 10:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Becsengetsz a szomszédhoz és elkéred a jelszót. Ennél használhatóbb választ nem fogsz kapni.
2010. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek látszik hogy ti sem vagytok valami számítógép zsenik -.- -.-
2010. febr. 2. 19:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Számítógép zsenik :D

Az már baj, hogy nem akar mindenki belemenni törvénytelen dologba? Amúgy ha értenél valamit is a számítógéphez, tudnád használni a google-t, adok egy tippet, ok? "migel"

Első voltam, te hackercsemete....

2010. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
maximum brute force-t tudnék javasolni, linux alatt airocrackkel, egy örökké valóság amíg elegendő packet összegyűlik amire azt mondanám hogy elég, főleg ha hosszú a jelszó. Erre nincs jó megoldás szerintem. De próbálkozni lehet.
2010. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

WEP töréshez kell a sok adatcsomag (~20000 db), amit pár perc alatt elő lehet állítani, ha kényszerítjük (egy paranccsal) a routert, hogy küldözgesse a csomagokat. Normális esetben tényleg sok időbe telne, főleg ha nem neteznek odaát. A kód visszafejtése innentől kezdve idő kérdése csak.


WPA-hoz egy ún. four-way-handshake kell, ami akár 40-50 adatcsomag után rendelkezésre is áll. Ezt egy "deauthentication" művelettel lehet megszerezni. Ha ez megvan, akkor aircrackkel (fut windows és linux alatt is) egy szótár alapján kell futtatni a bruteforce törést. Ha a jelszó bennevan a szótárban, akkor siker, ha nincs benne, akkor biztos, hogy nem fog sikerülni. Egy jó szótár mérete 30 GB fölött kezdődik, és csak angol nyelvű...

2010. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nekem egy jó nagy magyar 8+ -os dictionary kéne, de nem találok. Nincs valakinek véletlen? A külföldi/angol dictionary-kat általában kenhetem a hajamra.
2011. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sajnos a neten gugli által magyar nyelvű jelszó gyüjteményt nem találtam. Valaki tud ilyet?
2011. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
csinálj magadnak szótárt
2012. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!