Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS. A laptopomba víz került!...

SOS. A laptopomba víz került! Mit tudok most tenni?

Figyelt kérdés
Az egér résznél leves folyt a laptopom elejébe és azonnal kikapcsolt, gyorsan kivettem az akkumulátort és még mindig cseppekben folyik ki a leves, de nem tudom mi tévő legyek. probáltam a hátlapon keresztül hozzá férni és felszivni a vizet, de nem jártam tul sok sikerrel. lehet, hogy valami kisült és annyi? :/ meglehet még oldani szerviz nélkül? Sürgős válaszok kellenének!

2014. nov. 29. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát jobb lett volna ha ioncserélt víz folyik bele.
2014. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát a probléma súlyosságából ítélve nem csak pár cseppről van szó. Szerintem elbúcsúzhatsz a laptopodtól, mert ezt gari nem állja és lehet, hogy gazdaságtalan is lenne a javítása, ha az alaplapot vágtad haza.
2014. nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként erről jut eszembe, apám mesélte valamelyik nap hogy neki a Nokia 3410 típusú telefonja esett bele a festékbe. (konkrétan egy vödör festékbe) Berakta hígítóba, kiszárította, oszt működött. :)
2014. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy meghalt, lehet, hogy nem.

Szárítsd ki (több napon át hagyd), aztán próbáld bekapcsolni.

2014. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogyan szárithatom ki ha a hátlapon keresztül se férek az egér részénél lévő alkatrészekhez?
2014. nov. 29. 23:56
 6/7 A kérdező kommentje:
hát... :( az infok alapján talán ha szárazak lennének az alkatrészek lenne esély.. ha most jó pár honapig nem nyulok hozzá van esély rá, hogy bekapcsoljon?
2014. nov. 30. 00:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg vége. Szét kéne szedned, és normálisan kitisztítani, mert leves száradás után is fog maga után hagyni szennyeződést ("normál" víz is, csak ez még inkább), ami simán rövidzárat okozhat.

Esetleg vidd el szervizbe (sok vállal ilyen esetekre tisztítást), de készülj fel arra, hogy nem biztos, hogy sikerrel járnak, és ettől még elkérhetik a pénzt.

2014. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!