Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » UPC új eszköz beüzemelése (...

UPC új eszköz beüzemelése ( wifi modem) Kapott már valaki ilyet a héten?

Figyelt kérdés
Ma kaptam a upc-től egy új modemet, valami wifi modem, amit 2015. januárjától kötelező használni,mert csak így lehet netezni majd. Küldtek hozzá 66 utasítást, hogyan kell beüzemelni, de arról nem, hogy mit hova is kell dugni. Az oké, hogy a fekete kábel egyik végét a konnektorba, másikat a modembe, ez egyértelmű. A sárga kábel egyik felét a modembe, de a másikat hova?????Ha a laptopba dugom, akkor csak abban a helyiségben tudok netezni, ahová a modemet tettem,pedig azt írja innentől kezdve nem lesz lekorlátozva, hogy csak ott netezhetek, ahol a modem van. Nem jövök rá. Korában is volt egy ilyen modem, abba kellene bedugni???

2014. nov. 28. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Kaptam én is modemet és olyan egyszerű volt bekötni...

Először is dugd be a koax kábelt is (be kell csavarni), majd a ethernet kábelt (sárga), egyik felét a modembe, másikat a gépbe. Dugd be áramba és várd meg míg feltelepít. Ha feltelepített kb 5 perc, menj a böngészőbe és nekem automatikusan beüzemelte a upc. Kiírta hogy modem beüzemelése... És kész is volt, ment a net a wifi, a telefon minden egyéb más. Utána lehet megváltoztatni a nevet és a jelszót a wifihez, de nem fontos, ott van rajta minden különben, ha nem sikerül hívd fel a 1221 vezetékesről ingyenes!


Sok sikert! :)

2014. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hűh, hát nekem nem volt benne koax kábel. Egy fekete volt benne, aminek az egyik felét a modembe kell bedugni a másikat áramba, illetve egy sárga ethernet kábel. Ha az egyik felét bedugom a modembe a másikat a gépbe ,akkor végüis csak egy helyiségben tudom használni a laptopot,mert hozzá vagyok kötve a modemet.

[link]


nekem ilyet adtak

2014. nov. 28. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj, igen nekem egyel újabbat, másmilyet adtak, de a arra a kábelre gondolok ami a padlásról jönn le és csak bekell csavarni a modembe, anélkül nem fog menni, az adja a jelet!

De ha felhívod a 1221 éjjel- nappal segítenek neked! :)

2014. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!