Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új fülest fps-hez?

Új fülest fps-hez?

Figyelt kérdés
Szerintetek, melyik alkalmasabb fps játékhoz és néha zenéhez is, meg filmezéshez, de fő szempont az fps, Kraken pro vagy Siberia V2 Frost Blue?

2014. nov. 19. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik se a legjobb,Plantronics GameCom 788 ennél a kettőnél a kinézetén kívül mindenbe jobb.


A Razernél pl. jelentősen jobb mikrofonja van,körülbelül 'rádiós-emberke minőségű',stb...


Ha feltétlenül ezek közül kéne választani... hát.. talán... Siberia V2.

2014. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából, nyitott vagyok más fajta fülesekre is, én csak ezt a kettőt ismerem, mert nem nagyon foglalkoztam vele eddig. kb 100$-t költenék rá.
2014. nov. 19. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a GameCom 788-ast 45 fontért vettem.. ha jól számolom akkor olyan 70 dollár körül van...


Az egyik legjobb ár/érték-ű füles.

Olvasgass reviewokat,stb.. :)

2014. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is Plantronics GameCom 788 van és a mikrofonja az tényleg egyedi messze jobb a Razer Krakenétől,a SteelSeriesétől is mert az hogy a V2 esetében kilehet húzni a mikrofont a bal oldali hangszóró testéből fogjuk rá valahol ott helyezkedik el,és ha nem kell akkor vissza dugjuk,ami azt jelenti hogy nem egy merev kis pálcáról van szó,hanem mindenfele hajló vékony kis anyagból van ami egy részt jó mert tényleg tudod össze vissza hajlítgatni a szádhoz mérten hogy ne legyen se túl közel se túl messze a szádhoz,viszont ez a hátránya is mert ha sokszor ki be húzgálod elég hamar megfog törni és azzal vége is a mikrofonjának,és a másik a hangzása elég jó,én úgy gondolom nem jobb a 788 hoz képest,viszont hajlamos a jobb oldali hangszórója hamar megadni magát,ami nem tudom miért van így de sajnos ez van,jó a SteelSeries de nem tartós,és ezért nem is ér 20000-25000-30000 FT-okat,túl vannak árazva és nem kicsit mert a Plantronics ennyi pénzért jóval minőségibb headseteket gyárt hangzásban talán nincs sok eltérés de ott is én jobbnak érzem a 788-at de a mikrofonja mindkettőnél sokkal jobb,ami a kinézetet érinti szerintem nagyon is jól néz ki,tetszetős és minőségi headset a 788 kiváló DOLBY PRO LOGIC IIX hangzással,és nagyon kényelmes,zárt rendszerű, persze van tőle drágább ez 20000 Ft körül van én 1 év 6 hónapja kb 22000 Ft ért vettem és azóta is tökéletes,viszont ha neked kérdező nem jön be ez hanem hasonló műanyag keretes headsetet szeretnél akkor ott van a Plantronics RIG 500 E az E az Esportot jelenti ez jelenleg 27000 FT,és biztos hogy jobb a V2 től Krakentől,bár nekem a műanyag keretes headsetek soha nem nyerték el igazán a tetszésemet jó hogy hajlékony meg hasonló de azért ha van benne fém pl ami a hangszórókat tartja vagy a fejpántban végig megy azok mégis csak masszívabbak mint akármelyik műanyag.
2015. dec. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!